Як купувати вугілля на електронних торгах?

  • 25-12-2022
  • комментариев

Вугілля – це енергетичний ресурс, що належить до пального матеріалу. Його головною складовою є вуглець. Сьогодні існує два види матеріалу – штучний та природний. До першого відноситься деревне та ретортне вугілля, брикет, кокс, до другого – кам'яне вугілля, торф, антрацит.

Перш ніж купувати або продавати вугілля, необхідно отримати доступ до електронних торгів у системі державних закупівель Прозорро. Зробити це можна, зареєструвавшись на офіційному акредитованому майданчику – Українській Універсальній Біржі. Заповнивши анкету (обов'язково необхідно дотримуватись запропонованої інструкції на сайті) та отримавши обліковий запис, ви зможете офіційно на законодавчому рівні подавати заявки на участь в електронних торгах. На сайті можна ознайомитися із загальною інформацією https://www.uub.com.ua/torgy-ta-auktsiony/neobroblena-derevyna/zahalna-informatsiya-dlya-uchasnykiv-rynku/ для всіх учасників ринку стосовно торгів та аукціонів.

Надання гарантій продавцям та покупцям вугілля

Співпрацюючи з електронною біржею, кожен продавець обов'язково отримує гарантію підписання договору після проведення торгів у разі виграшу. Така характеристика досягається через те, що покупці вносять на рахунок матеріальний внесок. У разі відмови від оформлення контракту їм виписується штраф.

Для покупців також є ідентичні гарантії підписання договору. У цій ситуації продавці вносять матеріальний внесок, і штрафуються, якщо відмовляються в оформленні договору. Також як покупець, згідно із законом України, учасник отримує гарантію того, що вугільна продукція буде доставлена у зазначеному об'ємі, необхідної якості та точно в той час, як зазначено у договорі. Для цього електронна біржа розробила спеціальний механізм. Продавець не отримає оплату за вугілля, доки продукція не буде доставлена замовнику у вказані терміни.

Переваги купівлі вугілля на електронних торгах

Електронні торги – це чудова можливість придбати вугільну продукцію за ринковою ціною. При цьому немає потреби у матеріальних витратах на рекламу чи маркетинг. Купівля здійснюється, не виходячи з офісної установи.

Переваги участі в електронних торгах.

  • Європейський рівень роботи. Беручи участь в електронних торгах на біржі, можна привернути увагу європейських великих інвесторів. Для успішних та популярних підприємств організація – це ще один крок для того, щоб зробити прозорі та відкриті умови співпраці з покупцем, завдяки чому підвищується престижність.
  • Встановлення ринкової ціни на електричну енергію, генерація якої здійснюється з допомогою вугільної продукції. Також демократичні ціни встановлюються і для інших товарів, для яких необхідне вугілля.
  • Пом'якшення нестійкості цін. Формування правильного конкурентного середовища, яке характеризується недискримінаційним та лояльним продажем.
  • Збільшення обороту коштів, що призводить до прибутку. З'являється можливість заробітку на спекуляції (різниця цін).

Беручи участь в електронних торгах з купівлі вугілля, можна навчитися правильно відчувати ринок і шукати тільки вигідні для себе пропозиції. Для продавців спрощується процес пошуку покупців. Укладання та підписання угоди не потребує великих зусиль, процедура здійснюється онлайн.

комментариев

Добавить комментарий